Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy mozillan az 5.1...

Nem megy mozillan az 5.1 hangfal!?

Figyelt kérdés
Akármilyen videomegosztó oldalra lépek fel és nézem a videót nem megy az 5.1 hangfalból 3 hangfal(center és a két hátsó), de filmnézésnél meg ha zenét halgatok neten se megy az a 3 hangfal.Ha AIMP-röl vagy a gépröl rakok filmet vagy videot ott megy az 5.1.Próbáltam más böngészőt is de ott is ez van, PCI 3D Audio hardwerem van a hagkártyával és ott mindent megnéztem.Régen mielőtt nem ragtam újra a Windowst más megcsinálta volt és akkor nem volt ilyen gondom.

#böngésző #Mozilla #Hangbeálitások #5.1 hardwer
2013. márc. 26. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A jel forrása ha nem 5.1 akkor nem fog szolni nem a böngésző hibája.teszteld ezzel http://www.youtube.com/watch?v=PvnlpPWAcZc
2013. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt se szólnak a hangfalak.

Jártam egy ismerősnél és nála nem kell 5.1-es legyen a hang forrása bármilyen videót néz a youtubon vagy akármelyik videomegosztón megy mind a 6 hangfal.

2013. márc. 26. 11:42
 3/12 anonim ***** válasza:
ami linkelve lett youtube videó, az is 2 chanelles webem videó, szóval nem jó tesztre.
2013. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen hangkártyád van-milyen 5.1 rendszered van és hogyan van összekötve?

Ha ezt megválaszolod akkor talán segíthetek.

2013. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A hangkártyának a neve CMP-SOUNDCAR20 az 5.1es rendszernek a neve Genius SW-HF 5000 5.1 150W és bekötésnél a narancssárga és fekete dugaszt meg kellet cseréljem, mert a hangkártya driwernél a fekete dugasz az a két hátsó és a narancssárga dugasz meg a mélynyomó és a centernek a dugasza volt.
2013. márc. 26. 16:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Elírtam nem hátsó hangfalaknak a kábelét kellet megcserélnem hanem az elsőkét a baszus meg a centerének a kábelével.
2013. márc. 26. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Jel: HangKártya->JACK(színezve és feliratozva)-RCA(feliratozva)->Sub

Hang: Sub->Hangfalcsiptetős hangfalkábel->Hangszóró

Magyarán kis odafigyeléssel nem lehet elszúrni a bekötést.

Ha a win újrarakása után jelentkezett a hiba akkor driver problémád van.

2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem ez mielött újra tettem volna a windowst is igy volt bekötve vagyis azt a két kábelt kellet forditva kössem.

Alaplapi hangkártyám volt de mivel vettem volt ezt a hangfalrendszert vettem mellé egy 5.1-es hangkarit is amikor beraktam volt elöször a hangkártyát akkor ment volt rendesen neten is mindegyik hangfal de most újrarakás után nem megy.Valahogy a mozilánál nem lehet a hangot szabályozni vagy beálitani?Vagy esetleg valami bövitmény kellene ahol lehetne ezt beálítani.

2013. márc. 26. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:

A böngészőknek semmi közük a hangokhoz.

Általában az 5.1-es hangkártyáknak ha fent van a driverük amint bedugsz egy jack csatit azonnal egy párbeszéd ablakkal kérdeznek hogy milyen forrás amit bedugtál.Itt konfigurálhatod a be/ki meneteket.Ugyanitt kiválaszthatod hogy sztereo vagy 5.1 legyen.Ha ez az ablak nincs meg akkor hiányos a hang drivered.

2013. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még egy valami ez a bekötés így jó mivel a beálításokknál mutassa a hangfalakat és ha ott akármelyikre kattintok a megfelelő hangfal szólal meg, ha visszacserélem akkor meg nem.Nekem az mondták volt hogy ez azé van így mer régebbi falyta a hangkari és változtattak volt a kábelek színén vagy valami hasonlót mondtak erről.
2013. márc. 26. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!