Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a fejegységnek?

Mi lehet a baja a fejegységnek?

Figyelt kérdés
Van egy blaupunkt brooklyn MP35 típusú fejegységem de nem kapcsol be. Beszerelés közbe leszakadt a szivargyújtóról a 12voltos kábel és hozzáért a fejegység házához azóta se kép se hang. Tegnap szétszedtem gondoltam hát ha megsült valami de a belseje mint ha teljesen gyári lenne még egy folt se volt rajta így okosabb nem lettem mivel nem reagál semmire már csak arra tudok gondolni hogy esetleg az előlapja szállhatott el. Esetleg egyéb ötletek?

#autó #rádió #zárlat #fejegység #Blaupunkt Brooklyn MP35
2013. márc. 31. 15:09
 1/3 -pandy- válasza:

Más fejegységget próbáltál?

Mi van ha nem is az rossz,hanem egy biztosíték adta meg magát.

(az a legolcsóbb ;-) )

Aztán jöhetnek a sokpénzes megoldások.. :-D

2013. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen próbáltam most is a régi van benn helyette kicseréltem már a rádióban lévő biztosítékot is
2013. ápr. 7. 11:23
 3/3 anonim válasza:
az autó az negatív testelésű, valószínüleg a fejegységnek van egy ilyen belső kábel, ami a magához a házhoz van csavarozva ...ez valami olyasmire való, hogy a zavaró elektrosztatikus töltéseket ki tudja vezetni ...a szivargyújtó-kábel viszont ellenkező polaritás, és ha hozzáért a fejegység házához, akkor lehet hogy nem tett jót a belsejében lévő érzékeny lelkű IC-nek vagy ilyesminek...
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!