Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinek van upc mobilinterne...

Valakinek van upc mobilinternete=telenoros?

Figyelt kérdés
ad egy bizonyos GB-ig valamilyen sebbeséget! majd korlátozza ilyenre:0,06/0,016 Mbit/s ez mire használható???? nem akarok filmeket nézni vele csak facebook meg googlen ez az mikor rá keresek valamire erre használható vagy nagyon lassú??

2013. ápr. 1. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem telenor-os van. Korlátozott állapotban kb. 30kB/s a sebesség. Böngészésre még elmegy, youtube nézegetésre alkalmatlan. Nagyobb méretű állományok, több 100MB letöltésére, frissítésekre sem használható ilyenkor.
2013. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem okostelefonon van Telenoros. A sebességet 32 Kbit/s-ra fogják vissza a keret túllépése után. Ez Opera minivel böngészésre jó (bár sokszor ezzel is 30-60 másodperc az oldalak betöltése), de egy átlagos m3 zene már legalább 15-20 perc, mire lejön, szóval elég lassú.

Igaz, én nem főinternetnek használom. Ezen olvasom el telefonon a napi híreket meg az időjárást, amikor nem vagyok otthon, erre megfelel.

2013. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mind 2töknek megy a pipa természetesen!! Még kérdezek melyik csomagon vagytok és az mennyibe kerül havonta?
2013. ápr. 2. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
2,650.-Ft, 5Mb/s HyperNet 2 v 3GB korláttal. Azért ennyi, mert most jár le a 2 éves hűségem.
2013. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Klikk van, ez 100 Mb-ot ad, és 1000 Ft (az első három hónapban ingyenes). A 100 Mb hamar lemegy, most pl. két napra volt elég, gyakorlatilag az egész hónapban 32 Kbit/s sebességgel használom.

De mint írtam ez mobilon a hírek, az időjárás és az e-mailek olvasására elegendő.

2013. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké!! :D köszönöm!
2013. ápr. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!