Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A DPS Dream 9 tabletet 30-40...

A DPS Dream 9 tabletet 30-40 ezerért árulják a boltokban. A barátnőm az egyik boltban (nem tom melyikben) 70ezerért vette. Mi lehet a különbség? Miért drágább az egyik?

Figyelt kérdés
MEgéri ilyen tabot elcserélni ipod touch 3-ra? (én adom ipodot kapom a tabot). És mindenféle videóformátumot lejátsz? A játékok, skype működik rajta jól? én játékra használnám, internetes filmek nézésére (nem csak youtube), mp3-ak hallgatására.

2013. ápr. 15. 21:21
 1/1 anonim válasza:

Én is mostanába akarok venni egy tab-ot! Már volt 1 de nem működik úgy ahogy azt ígérték! Azért drágább mert jobb! Ez olyan "Trabant vs Suzuki Vs Merci vs ferrari" állapot! "Trabantom van es "mercit" akurunk venni(DPS dream 9)..A

barátnődé egy Ferrari..de annál is van job ami már nagyon nagyon gazdagoknak van kitalálva!

2013. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!