Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell módosítani egy...

Hogyan kell módosítani egy srt feliratot úgy, hogy előbb induljon?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam, hogy egy srt felirat legelejére be volt írva egy plussz sor, valami ilyesmi: -0,7. Sajnos nem tudom, hogy mi volt pontosan. Próbáltam rákeresni google-ön, de ott csak olyan válaszokat találtam, hogy időzítsem újra az egészet, meg egyéb programokat igénylő megoldásokat.

2013. ápr. 17. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen lejátszót használsz? VLC-ben elég a H vagy a G-t lenyomnod, így tudod csúsztatni a feliratot. Hogy előbb induljon, értelem szerűen a H-val tudod állítani. A BS playerben pedig a Ctrl+Balra nyíl, és Ctrl+jobbra nyíl ugyanezt tudja.
2013. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gondom, a lényeg az lenne, hogy ha mondjuk usb-ről játszom le tv-n, amin nincs feliratcsúsztatásra lehetőség, akkor is jó legyen.
2013. ápr. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!