Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik üzlet (ek) ben érdemes...

Melyik üzlet (ek) ben érdemes laptopot venni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szöszi,

elsősorban ott,ahol árulnak is,

a horgászcikkek boltba akár be se menj,ott úgy sincs

2013. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értékes hozzászólást! Én arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik üzletben van nagy választék, hol nincsenek olyan horribilis árak, hol a legfelkészültebbek az eladók, stb. És úgy hogy azt se tudod, hogy ki vagyok, még a nememet se, így kérlek ne szólíts meg úgy, mintha egy csekély értelmű nőszemély lennék!
2013. ápr. 18. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

nem megsértődni,hanem máskor jó kérdést föltenni,

-mert ez a mostani nem jó,

2013. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Palotás Imre válasza:

Hülye válaszolókkal ne törődj. A kérdésed csak annyiban pontatlan, hogy nem írod meg, hogy hol akarsz vásárolni.

Én csak Budapestieket tudok ajánlani számítástechnika témában általában, ezen belül bizonyára a laptopban is jók:

[link]

[link]


Regisztráció után ha előre rendelsz, akkor többnyire néhány százalék kedvezményt kapsz mindkettőnél. Az előre rendelés nem napokat jelent, hanem ha készleten van, akkor akár már 1 órán belül visszajeleznek, hogy átveheted.


Mindkét helyen azonnal látod, hogy melyik boltjukban van készleten, és hol kell várni, míg beérkezik.


Érdemes mind a kettőt megnézni, mert néha ugyanaz a termék hol az egyikben olcsóbb, hol a másikban.

2013. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viraag1 ***** válasza:
Én az Edigital-t ajánlanám... Mindenhova szállítanak, az árak is reálisak (persze a Sony és a Dell túl van árazva, mint minden üzletben) de egyébként nagyon korrekt bolt. Én már többször vettem náluk különféle dolgokat, több garanciaügyem is volt velük és minden esetben korrektül jártak el.(nem akadékoskodtak, szó nélkül kicserélték a hibás terméket) Úgyhogy én nyugodt szívvel ajánlom őket. (Én Kecskeméti szaküzletben jártam, ott voltak ezek a tapasztalataim)
2013. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!