Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megoldani, hogy...

Elluin kérdése:

Hogy tudom megoldani, hogy legyen net a gépen kábeles kapcsolattal?

Figyelt kérdés
az internet routeren keresztül kábellel van csatlakoztatta a számítógéphez... én nem értek ehhez , de szeretnék végre netezni ... válaszokat előre is köszi ☺ ☻ ☺

2013. ápr. 19. 03:16
 1/5 A kérdező kommentje:
am a gép azt írja , hogy csatlakoztatva van a net és ,h 100MB/s + számolja a fogadott és küldött csomagokat (nagyon lassan) , de ha belépek a böngészőbe (bármelyikbe)nem nyitja meg az oldalakat , azt írja nincs kapcsolat....
2013. ápr. 19. 03:20
 2/5 anonim válasza:
Be kell állítani a routert,nem egyszerű,ha nem értesz hozzá keress egy szomszédot ismerőst.Van itt egy link ha ez segít? "www.rainman.sokolal.hu/tplink_router_beállítása"
2013. ápr. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocs! a link pontosan: [link]
2013. ápr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem menne, akkor hívj egy szakit!
2013. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , köszönöm:) Még próbálkozom...
2013. ápr. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!