Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek magamnak?

Makifej kérdése:

Milyen tabletet vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Nézegetem a tableteket 45000ft-ig.De nem tudom h 10 colost vagy 7 colost vegyek. Kinek melyik tablet jön be??? Ebben az árkategóriágan

2013. ápr. 19. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7" lett a favorit. Ha viszem suliba vagy bárhova akkor ezt sokkal könnyebben tudom cipelni, de itthon is jó használni, hisz egy kézzel is sokkal könnyebb használni.

10"-esnél a képernyő közepét csak olyan hülyén tudod megnyomni, nem olyan kényelmes.

Igazából akármelyiket is veszed, hozzá fogsz szokni, max ha egy ideig használsz 7"-eset és váltasz nagyra akkor furcsa lesz, ugyanez igaz fordítva is.


7"-esek közül ennyi pénzért Wayteq xTab 70dci, egyetlen gyengepontja az aksi, minden másban kiemelkedő, 10"-es tabot meg amúgy se tudok ennyiért, mármint ami tényleg jó is lenne, szóval a helyedben a 7" mellett döntenék.

2013. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mateus válasza:
[link] Ez 10"-os és szerintem elég korrekt
2013. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat WayteQ xTAB-70DCI nagyon megfogott hiszen nagyon jó a képfelbontása. Esetleg van ez a prestigio erröl tudna valamit mondani?? [link] Még ezt nézegettem. A második válaszolónak a linkjét nem tudom megnyittani :)
2013. ápr. 21. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem megnyitja a linket, de nyugi, szar tablet, mármint annyira nem az, de 10"-re 1024x600-as felbontás már minimum 2 éve nagyon kevés.


Ez a Prestigo meg 20-25-ért esetleg, de 40k-ért nagyon sok, pláne, hogy a Wayteq xtab 70dci olcsóbban sokkal jobb.

Prestigo-nak szintén szar a felbontása, csak Android 4.0.4 van rá, ez a kettő már elég, hogy ne vedd meg.

2013. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet söt biztos h a waytq xtab lesz
2013. ápr. 22. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

ipon-on van róla egy 2-3 oldalas teszt, olvasd el, ha érdekel, de biztos, csak jót írnak róla.

Igaz, az a teszt még úgy tudom ICS alatt készült, most meg már 4.2.2 is van rá, ami alatt lényegesen jobb a teljesítméyne.

2013. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!