Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows xp-t próbálok felrakni...

Windows xp-t próbálok felrakni egy laptopra de amikor már csak 34 perc van hátra megáll az egész és nem tölt tovább! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már raktam újra gépet és laptopot is és eddigi sikereimen felbuzdulva megpróbáltam egy ismerősömnek is felrakni nem nagy sikerrel. A gépről indítottam el a telepítőt (ez volt a 3. telepítő amit végre elehetett indítani rajta) és a probléma akkor az lenne hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni vele kilépni sem tudok belőle ahányszor újraindítom mindig folytatja a telepítést míg végül eléri a 34 percet és megáll az egész. kicsit utánanéztem és láttam hogy voltak hasonló problémák és voltak megoldások is de nem voltak érthetően leírva így nem jutottam sokáig. Ha esetleg valaki tudna rá megoldást és leírna nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm!

2013. ápr. 26. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,hogy sokat kellett várni mire végzett.Vagy lehet a lemez nem jó annál a pontnál.Próbálhatod azt is,hogy kinyitod a meghajtót majd visszacsukod hátha tovább megy.
2013. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!