Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt vettem észre hogy a...

Azt vettem észre hogy a kukimon a bőr elkezdett egyre rövidebb lenni. Eddig egész az elejéig volt és hátra is lehetett húzni persze de most már csak a közepéig ér, az eleje mindig kilóg. Mért van ez?

Figyelt kérdés
Azér mer amikor kicsi voltam fityma szükületem volt? De akkor eddig mért volt rajta a bőr rendesen?

2012. júl. 25. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez akkor szívás, ha fitymaszűkületed és/vagy rövid fitymaféked van. A pénisz és a makk az nő, de a bőr vagy a fék tartja és feszíti, így akár egyre fájdalmasabb lehet (főleg ha még merevedés is van), de műtéttel megoldható.


Ha csak a fék rövid, de a fityma tágulni tud, akkor az kevésbé lesz kellemetlen, de ha szűkület is van, akkor az a tapadás miatt feszít, és kezelésre is szorul, ami általában műtét szokott lenni.


Látatlanban nehéz megítélni hogy mi a bajod és mi a megoldás rá, de ha már te is észreveszed és zavar, és még fiatal vagy, akkor ajánlott a háziorvost vagy egy urológust megkeresni, hogy az segíthessen.

2012. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Hali!


Kezdjük ott,... hány éves vagy?

(Mert azt nem adtad meg, anélkül meg nem le7 érdemben semmi haxnosat mondani, csak sablonosat!)


Üdv: EE

2012. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
12
2012. júl. 25. 12:29
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Ezt így nem le7 kijelenteni, hogy ez a fitymaszűkületed miatt volt. 12 vagy, most kezdesz el serdülni. Lefogadom, hogy eddig egész picike kis izgő-mozgó kukackád volt odalenn, most meg nőni kezdett. Na most ha a péniszed nő és vastagodik is, akkor szted a fitymára ez milyeh 6Ást gyakorol? Próbáld ki!

Vágd le egy lufi száját, vagy csak egy ún. 25,--Ftos gumiujj végét, hogy mind2 vége nyitott legyen és figyeld meg hogyha beledugsz még1 ujjat, esetleg vastagabbat, akkor a lufiszáj/gumiujj hogyan viselkedik!?


De am. petyhüdten is rövidülni fog, nemcsak mereven. Mert mereven képes akár magától is feljönni a fityma, hiszen A MAKK FESZÍTI, SZERETNE KIBÚJNI!

(Am. meg minden kisfiú fitymaszűkülettel vagy sejtes letapadással születik, ez eddig nem újdonság, de nem is ok arra, hogy aggódj! ;-) )


(Am. nem ritka felnőtteknél sem, hogy a makk vége kilátszik a fitymából, akár még petyhüdten is.)


_ Na most neked petyhüdten is kikandikál a makk vége, vagy csak mereven!?


Üdv: EE

2012. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Petyhüdten is.
2012. júl. 25. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

És ez neked gond, h. rövidebb?

Ezen felül könnyen hátrajön a fitymád? (A fitymaszűkületed megoldódott már? Ha igen, mikor oldották meg, és hogyan?)


EE

2012. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát így azért kicsit máshogy néz ki mint a többieknek. Kisgyerek voltam még amikor a fiymaszűkület volt. Megoldották de nem tom hogy.
2012. júl. 25. 18:16
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát milyen az "kicsit máshogy"? Miben különbözik a tiéd a többi fiúétól?

És miért nem kérdezed meg a szüleidet arról, hogy mit csináltak a fütyiddel, és azt miért ill. miképpen? (Ezt azért illene (meg)tud(akol)nod! (:-o


Üdv: EE

2012. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

És a #6-os hszsomban feltett kérdésekre is érdekelnének a válaszaid továbbá. Légy szíves olvasd vissza és reagálj rájuk. Oksa? :-)


Üdv: EE

2012. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Abban különbözik hogy a makk fele kint van a bőr alól. Szerintem könyen megy hátra. Kis koromba volt a fityma szűkület. Azt mondták a kórházban csinálták meg úgy hogy levágták a végét hogy tudjon mozogni rendesen. Aztán mikor már nagyobb voltam volt valami letapadás. Arra én is emléxem.
2012. júl. 26. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!