Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Bekapcsoltam...

Robyy44 kérdése:

Valaki segítene? Bekapcsoltam a gépet és a gép nem kapcsolódik a nethez . Be van dugva a kábel a gépbe és zölden világít, a modemből sincsen kihúzva a kábel, a gépem pedig azt mutassa mintha nem lenne bedugva a net kábel a gépbe.

Figyelt kérdés
Szerintem a hálozati kártya nem romlott el.
2013. ápr. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsd a modemet(húzd ki az adaptert, utána dug vissza)
2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Pár hete nálam is az volt, hogy a tv-ben ott volt a net, (azon keresztül jön be az adás), a gépemben pedig nem.

Felhívtam a szolgáltatót (invitel), azt mondta, hogy a gépemnél van egy kis fekete adapter a konnektorban (elosztóban), azt egy néhány percre húzzam ki, majd ismét kapcsolja vissza. (Persze az egész gépet kapcsoljam le).

Néhány perc múlva visszadughattam az adaptert, újraindítottam a gépet, és minden oké.


(Persze én alapjaiban ahogy mondani szoktam: műszaki analfabéta vagyok, de a szolgáltatónak ez a javaslata bejött!!!)

2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a modembe van net, a kábel ami belemegy a gépembe azt átvittem egy másik géphez és ott minden rendesen működik. Valami a gépemnel vagy a windowsal lehet csak nem tudom hogy mi. :(
2013. ápr. 28. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ott van, azt mondta az inviteles a vonal tuloldalán, hogy valószínű régóta be van dugva, esetenként ki kell húzni, és olyankor "újratelepíti" önmagát, és érzékelni is fogja, hogy ott a net.
2013. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!