Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miként lehetne egy 12V-os,1A-e...

Miként lehetne egy 12V-os,1A-es napelem (vagy bármi) áramerősségét megduplázni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 19:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát oda vinni senki nem fog, de nézd meg a Kapanadze generátort, az elég meggyőző.

Időszerkezettanba öltem bele. Onnan tudom, hogy a feudális tanok korlátok közé vannak szorítva (anyagi érdekek miatt). Házilag sok minden elkészíthető, amit nem tanítanak.

2013. máj. 4. 21:43
 12/21 anonim ***** válasza:
A videókban bármi lehet. Nem kell, hogy idehozza elém, még az országon belül oda is utazok. De ha Te ismersz ilyen szerkezetet, építsd meg, én elmegyek hozzád, megnézem. És ha tényleg működik, igazad van, megkövetem magam, és igazat adok Neked. Addig csak igyekeznek a laikusokat megvezetni. Tipikus példája Egely. Ő nagyon jó hasznot húz ebből az egészből. Aztán számos szerkezetből semmi sem lett.
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem vérszegény. Hülye szegény.

Azt hittem a szerencsétlen elmebeteg gróf Spanyol Zoltánnál, a semmiből nyert energiával, vízzel hegesztő idiótánál senki nem lehet egyszerre ostobább és agresszívabb. Itt az élő cáfolat.

2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

És mi logikát találsz abban, hogy ennyien igyekeznek megvezetni a laikusokat? Ennyi energiát ölnek a viccbe?? :)

1 jó megoldás mellé feltöltenek 100 rosszat. De ott van az az egy is, csak meg kell találni! Nekem sikerült párat, de az igaz, hogy sokat is kerestem. Mindegy, nem offolok, úgyis törölve lesz ez.

2013. máj. 4. 22:12
 15/21 anonim ***** válasza:

Komolyan, oszd meg velünk azt a párat.



Hogy mi az oka hogy ennyien próbálják megvezetni az embereket?


Nézettség

Reklám

Hírnév

Pénz


Kinek mi, az a négy is elég indok. De mindegy, ha hiszel benne, építsd meg. Okos ember más kárán tanul, a hülye semmiből sem. Te meg remélhetőleg tanulsz a sajátodból.

2013. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elég rossz felé tapogatózol. :) Az energiakartell emberei töltik fel a rosszakat, hogy ki ne derüljön, hogy az az egy működik. Ez elég egyszerű, csak kicsit nyitottabb szemmel kéne járni.
2013. máj. 4. 22:22
 17/21 anonim ***** válasza:
joule thief
2013. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nyitott szemmel járnál, rájönnél, hogy az energiakartellnak pont hogy érdeke az összes ingyen energia gépet szabadalmaztatni.
2013. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja, és várom a működő videókat.
2013. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A joule thief nem jó. Az áramot nem kétszerezi meg. A feszültséget növeli, de ezzel egyidőben csökken az áramerősség is. Viszont megtalálható minden napelemes kerti lámpában. Ezért világít 1.2V-ről a 3V nyitófeszültségű led.
2013. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!