Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon EF fix 50 mm 1.8-as...

Canon EF fix 50 mm 1.8-as objektív mennyi a Media Marktba? Online vásárlás esetén 29 990 ft, de írták, hogy a bolti ár és a web ár eltérhet.

Figyelt kérdés

mennyivel térhet el szerintetek?

a hétvégen szerintem bemegyek megvenni,mert van most pénzem...csak minél olcsóbban szeretnék kijönni belőle :D


használtan,meg nem szeretnék,mert sok rosszat hallottam..



2013. máj. 7. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg, ha baromi drága lesz, a bemutatóteres áruházak mindig irreálisan sok pénzt kérnek a szórakoztatóelektronikáért. Miért nem rendeled meg weben, mondjuk a szüleid munkahelyére? Én mindig így szoktam, ők meg hazahozzák.


A használt vásárlástól nem kell annyira tartani, de 30 ezer valóban nem nagy pénz, és a műanyag fix ötvenes elég érzékeny jószág mechanikailag, így most tényleg érdemesebb újat venni.

2013. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát az az igazság,hogy ha hozzá jön a szállítási költség akkor azért már tuti 31-32 ezer lenne és mivel hétvégén így is úgy is megyünk Pestre az Árkádba gondoltam ott megveszem és nem kell rendelni,viszont ha elmegyünk és 36-37 ezerért lesz akkor inkább megrendelem,jövőhéten itthon leszek szóval itthonra is megtudom rendelni..

csak én jobb szeretem megvenni a dolgokat a boltban mint rendelni :D


nekem sokan ajánlották,hogy használtan is ugyan olyan jó,viszont tényleg műanyag így könnyebben elhasználódhat,bár én nagyon vigyázok az ilyen dolgokra,de jobb az új,garancia van rá előtte nem volt használva..most 5-6 ezren nem fogok spórolni,másrészt amiket néztem használtan olyan messze vannak , Pest másik felén,hogy mire oda érek az utazási költséggel ott vagyok mintha újonnan vettem volna..ha itt a környéken lenne éppen egy eladó akkor megnézném megvenném,de így nem utazgatok :D

2013. máj. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!