Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem újra a...

Hogyan telepítsem újra a Windowst a laptopomon?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, amihez nem kaptam Windows lemezt, úgy fel volt rá telepítve, nem kaptam semmilyen kódot, semmit!!! de hamarosan újra szeretném rakni a gépemet. Hogyan tegyem? (maga az újrarakás menete is érdekelne, mert azt sem tudom)

2013. máj. 12. 22:07
 1/4 BalaZS7 ***** válasza:

ahhoz hogy fel rakhasd kell kód is asszem..

amugy csak berakod a gepbe a cd t és onnan már segit a víndóz xD kérdésekkel...naon nem értek hozza de ahogy tudtam segitettem

és csinálhatsz mentést is az eredeti géped mindon cuccáról :D

csak olvasd a kérdést...és válaszolj..

én 14 vaok nem nagyon értek az ilyenekhez

de ez még nekem is megy;)

Nem nehéz nyugi

2013. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. nem nem kell hozzá.


Kérdés:


Kiírod egy CD/DVD-re (úgy hogy bootoljon),majd berakod az olvasóba és újra indítod a gépet.Utána valószínüleg bootolni fog róla ha nem akkor nyomd le a CTRL+ALT+F10 ott kiválasztod hogy honnan bootoljon.

Namármost innentöl nem sok munkád lesz vele,Next,next kiválasztod hogy az aktiválás módjád : TELEPÍTÉS UTÁN ONLINE ezt válaszd.Minden más elvégez.Sok sikert.

2013. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amit írtam az W Vista/7/8 ra vonatkozik,ha XP-t szeretnél akkor valóban kell a kód de a menet ugyan az.
2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. máj. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!