Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kitudom valahogy deríteni...

Kitudom valahogy deríteni hogy milyen számról hívtak fel?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja felhívott egy nö külföldröl (valószínüleg Oroszországból), akkor amikor vele beszéltem fogalmam se volt hogy ki ö, de miután pár napot gondolkoztam van egy ötletem és nagyon fontos lenne hogy vissza tudjam hívni, de vezetékesen hívott és a telefon nem mentette el a számot. A bejövö és kimenö hívásokat elmentik egy adatbázisba, le lehet az valahogy kérni, vagy van valamilyen ötletetek hogy hogy tudhatnám megtudni a számot?

2013. máj. 13. 21:13
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
Bizonyos határidőig (szolgáltatófüggő) lehet kérni visszamenőleg részletezett számlát, de azon általában nincs rajt a teljes hívószám. Az utolsó egy-kettő szám hiányzik. De inkább a szolgáltatódnál érdeklődjél erről, minél hamarabb.
2013. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!