Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ellopták a telefonom,...

Ha ellopták a telefonom, akkor valahogy kilehet deríteni, hogy merre lehet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy költői a kérdés, de a mobilszolgáltató valahogy nem tudja kideríteni? Elég drága volt és fontos dolgok voltak benne. A kártyát már tuti kidobták belőle, szóval azt tudom, hogy az alapján már biztos nem lehet lenyomozni.
2012. márc. 25. 22:49
 1/10 tetro ***** válasza:
elvileg a szolgáltató simán ki tudná deríteni. de nem fogja.
2012. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Még talán a technikai háttere meg is lenne, csak az illetékesek nem foglalkoznak vele.
2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? A szolgáltató még nem ismer eléggé. Úgy kiverem a balhét, ha nem keresik meg, hogy csak na! :D Na jó csak viccelek, de egyébként reménykedem. :) Főleg az előfizetés miatt. Nincs kedvem a semmiért fizetni.
2012. márc. 25. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Mostanra már kiütötték, az utolsó cellainfó nyilván egy parkolóban lesz, mert alighanem autóban csinálják laptoppal.
2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Letiltod a kártyát, nem kell fizetni. A balhét sehol nem tudod kiverni, a rendőrség még jobban leszarja, mint a szolgáltató. Valójában pont ezért nem is keresi a szolgáltató, mert csak rendőrségi felszólításra keresheti, ez pedig soha nem történik meg.
2012. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos gondoltam én is, hogy reménytelen a dolog.
2012. márc. 25. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a rendőrség annyira nem szarja le,az enyémet is ellopták,a simet kivették,igaz hogy csak 1.5 év múlva,de megtalálták.
2012. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De, leszarják, csak ha egy razzián találnak párszáz telefont, összevetik a feljelentésekkel, így találhatták meg a tiédet. 3 hónap után kapnod kellett egy levelet, hogy felfüggesztették a nyomozást (és addig sem csináltak semmit).
2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen kb. egy hete kaptam a levelet, hogy megszüntették a nyomozást. Persze mintha eddig csináltak is volna valamit. :D
2012. jún. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!