Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kamerát vagy...

Szeretnék egy kamerát vagy fényképezot de miet?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy fényképezőgépet vagy egy kamerát . De nem igazán értek hozza. Most szulinapomra kaphatok eggyet ami jo es jo arban van . Mert nagyon szeretek videozni es fotozni csak nincs hozza gépem. én nézegetem a canon eos 600d . De tudnátok ajánlani gépeket? és lehetőleg árat is irjatok leci . Ja esmennyibe kerul ez a canon gép?
2013. máj. 14. 17:24
 1/9 anonim válasza:
140 ezer körül van.
2013. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, egy Canon EOS 600D nem hétéveseknek való.
2013. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocs 19 vagyok.....
2013. máj. 14. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs, 19 évesen fogalmazz már... valahogy!

Amúgy a 600D jó, de ha ennyire nem értesz hozzá ne kezd ilyen komoly géppel. Első fényképezőnek, szerintem egy Canon PowerShot SX160IS (40e körül) bőven elég. Kompakt géppel sokkal jobb tanulgatni (nem korlátoz a zoom, a méret).

2013. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy kezdő kompakton tanuljon. Ez olyan, mintha úgy készülnél B-s jogosítványra, hogy előbb leteszed az M-et, csak azért, mert az egyszerűbb, a KRESZ meg úgyis majdnem ugyanaz.


Ha videózni és fotózni is akarsz, akkor legalább a 650D-t javasol, mert ez már meg tudja hajtani az STM optikákat, így videó közben is van halk, követő autofokusz. Ettől eltekintve a 600D is nagyon jó gép.

2013. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(Az írás viszont tényleg kritikán aluli.

miLYet, ékezetkezelés, egybeírások, nagy betűk, szóközök. Ez a mondat pedig olyan, mintha egy gagyi kínai fordítórobot hozta volna össze: "én nézegetem a canon eos 600d". Egyszerűen borzalmas.)

2013. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igenszar mert telomnak nem jooo azerzekeloje
2013. máj. 15. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert én kompakt gépen tanultam, és nagyon jól jött, hogy nem nekem kell mindent beállítanom, és bárhova zsebben magammal vihetem. Csak akkor váltottam tükörreflexesre, amikor a kompakt már kevés volt.

Egyébként nekem 650D-m van és a videó közbeni autofókusz egyáltalán nem halk (olyan videózásnál tudom elképzelni, amikor nem kell az eredeti hang... bár még kezdő vagyok a géppel), emiatt is jobb lehet egy kompakt gép.

2013. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem halk, mert - gondolom - nem STM objektívet használsz hozzá. Vagy USM-et. Azok meg sem mukkannak.
2013. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!