Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jövő évtől a Kozma Lajos...

Jövő évtől a Kozma Lajos szakközép iskolába fogok járni de napi 2,5 óra az utazás, arra gondoltam hogy?

Figyelt kérdés
nyáron vásárolnék egy nagy telefont, vagy egy tabletet. Tabletben a Nexus 7 16gb van lehetőségként, csak az a bajom vele hogy számomra kicsi a kijelzője a 7" nem valami nagy. Mit javasoltok?

2013. máj. 15. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Notebook
2013. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zaphod válasza:

Ilyenem volt pár napig, de visszaküldtem, mert törött volt a képernyője, amikor megérkezett: dx.com/181821 (Android 4.1, 9.7" IPS képernyő, 2 magos 1,6 GHz processzor, 3D gyorsítás, 1GB RAM, 16GB háttértár, wifi, bluetooth) Egyáltalán nem akadozott (Playstation 1-es játékokat játszottam rajta!), és sokáig bírta egy feltöltéssel.

Most ilyet rendeltem helyette, de még nem érkezett meg: dx.com/204254 (Android 4.1 gyárilag, megjelent rá a hivatalos 4.2, 10.1" IPS képernyő, 4 magos 1,6 GHz processzor, 3D gyorsítás, 2GB RAM, 16GB háttértár, wifi, bluetooth) Ez kb. ugyanannyiba kerül, mint a Nexus 7. Nagyobb képernyője van, és a processzora, memóriája, háttértára is jobb/több, plusz ezeknek van microSD kártyaolvasójuk, míg a N7-nek nincs. Amivel a N7 többet tud, az az NFC, de azt elég kevesen használják.

Az oldalon, amit linkeltem, olcsóbbak is vannak ugyanezzel a processzorral és képernyőmérettel, ha nem akarsz bele bluetooth-t. Arra érdemes odafigyelni, hogy lehetőleg az Android rendszer minél későbbi verziója legyen rajta, mert sokat javul a rendszer a kis verzióeltérések között is (pl. az android 4.1 sokkal gyorsabban reagál, mint a 4.0, 4.2-ben meg már többfelhasználós mód is van.).

2013. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!