Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldre megyek, akkor...

Ha külföldre megyek, akkor honnan tudjam h működni fog-e a hívás Mo-ra, és h azon a külföldi országon belül mások tudnak-e hívni engem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3-am van, kártyafüggetlen, telenoros, feltöltőkártyás. Azt olvastam a telenor honlapján h Roaming-gal működnek a hívások.Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz,nem tudom h mi az a roaming,és h nekem működik-e egyáltalán.Velencébe utazom idegenvezetővel,és az lenne a kérdés h ha ott vagyunk,akkor el tud-e engem érni telefonon.Második kérdés h Mo-ra fogok-e tudni sms-t küldeni,vagy hívást indítani.

2013. febr. 9. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem aktiválod a roamingot akkor nem fog működni a telefonod, mivel már a külföldi hálózatra sem tud majd feljelentkezni a készülék. ( Se SMS, se hívás fogadás/indítás ).

Nem vagyok Telenoros, az alábbi dolgot lent fenntartással kezeld, de elvileg SMSben is aktviálhatod a roamingot, feltöltő kártyás előfizetés esetén is:

[link]

2013. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj be egy ügyfél szolgálatra vagy nézd meg az online rendszerben hogy él e a roaming-od.

Ahhoz hogy kint bármit is tudj vele kezdeni aktiválni kell a roamingot a kártyádhoz.

2013. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 9. 10:40
 4/5 anonim válasza:

Tudnék egy jó ajánlatot,ha érdekel!


Van egy internethez csatlakoztatható telefonadapter,

aminek havi díja 2495ft és tartalmaz 1000perc beszélgetést külföldre 4000perc beszélgetést belföldre és 30perc beszélgetést mobil számra.


Tehát Velencéből 1000percet tudsz telefonálni Mo-ra vezetékes számokra.


Ha érdekel a dolog írj! :)


Üdv:Enikő

2013. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ingyen is beszélhetsz Voicebridge-zsel.


Arra jó, hogy ha a partnered, vagy ismerősöddel egy hosszabb beszélgetést szeretnél lebonyolítani, akkor egy előre megbeszélt időben mindketten betelefonáltok egy helyi számon és ugyanazt a jelszót adjátok meg. (Pl. 1234, majd kettőskereszt). Ezt követően ingyenesen (helyi tarifáért) lehet egymás között beszélni.


Ha a helyi számokat ingyen hívod, akkor a beszélgetésed 100% teljesen ingyenes, ha erre van alapdíj, akkor csak azt kell kifizetni.


Akkor nagyon jó, ha nincs skype a közelünkben, vagy google talk. Pl. nyaraláskor. Vagy amikor anyának/apának nem akarunk skype-ot telepíteni.


Itt található az országok listája:

[link]

2013. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!