Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OS X Mountain Lion megy PC-n is?

OS X Mountain Lion megy PC-n is?

Figyelt kérdés
mert apple gépekre nem futja, de viszont az operációs rendszerüket szívesen kipróbálnám:)

#Windows #PC #Apple #iPhone #MacBook #iMac #os x mountain lion
2013. márc. 14. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ez úgy megy, hogy természetes egyeseknek, hogy amire nem futja, azt ellopják... újabban ezt itt reklámozzák is.
2013. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anti paladin ***** válasza:
Most vagy nagyon rosszul tudom de tudtommal az os x megy intel alapú pc-n de az alkatrészek típusa nem mindegy mert os x alá jóval kisebb a driver támogatás mint bármi más alá.
2013. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kis Sanyi válasza:
Én próbáltam pár hónapja, feltelepítettem, el is indult, de viszont ha szeretnéd használni pl: a vezeték nélküli hálózatokat, akkor jó ha tudod hogy valószínű kell majd driver hozzá, úgyhogy írd ki a géped részeinek a tulajdonágait (név sorozat stb..) mert majd jól jön :)
2013. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. márc. 14. 18:18
 6/7 anonim válasza:
Természetesen, telepíthető. Hackintoshnak hívják. Intel processzor az alap követelmény. Máson nem megy. Illetve a laptopok 85%-ával nem kompatibilis.
2013. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ádi99 ***** válasza:
Nem kell Hackit használni mert az nem annyira jó... Én leszedtem az appstore-ból egy Mavericks-et és felraktam egy USB Pendrive-ra rakva.. teljesen szűz oprendszer volt a vinyón és csak egy FakeSMC kext kellett meg egy nullcpu managment meg egy két hang kext (kext alatt drivert értünk)meg internet kext egy bootloader és kész is volt egy kextutility után az egész oprendszer és az teljesen eredeti volt... amúgy dolgoztam még rajta a tökéletességért de nagyrészt ezt csináltam, ez volt a fontos
2014. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!