Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » URH rádió - mit jelent az,...

URH rádió - mit jelent az, hogy "D-star kompatibilis Icom rádiók"?

Figyelt kérdés

Nekem is van egy IC-2200H és elvileg ez is D star kompatibilis, de semmi extra csatlakozót nem látok rajta, se semmit, azaz nem értem, miben is több, mint egy sima analóg.


Valaki elmagyarázná, aki ért hozzá?


kösz előre is!



#URH #D-star #analóg adóvevő
2013. máj. 19. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, de amiket láttam ábrákat, hogy az ember és az autó tud kommunikálni egy bázisállomással avagy átjátszón keresztül, ez mind működik tök sima, hagyományos analóg VHF vagy UHF-módban is. Most akkor mi ennek a lényege ? tényleg nem értem :(


Nekem elvileg van egy ilyen rádióm, de nem látok rajta semmi pluszt. Mégis említik, hogy van internet-csatlakozási lehetősége. Hogyan?????

Ez azt jelenti, hogy pl össze tudom kötni a Skypeval és így pl kézből is mondjuk az USA-ba beszélni, mert az egészet továbbítja a Skype ?? vagy hogy, mit értenek ez alatt?

2013. máj. 22. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!