Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen CA modult kellene...

Milyen CA modult kellene beszereznem?

Figyelt kérdés
DVB-C-s LED TV-t fogok venni, ilyen digitális adást nézek majd rajta. Kábeles előfizetésem van a szolgáltatónál... Pontosan milyen CA modul kellene a kódolt adások vétele érdekében? Lehetőleg olcsón érdekelne, esetleg linkeljetek már nekem... Köszönöm!

2013. máj. 22. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A ca modul nem nyit semmilyen kódolt adást. Az csak arra van ,hogy abba tegyed a szolgáltató kártyáját és azzal tudod belerakni a tvbe.
2013. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, én is úgy értettem! Kártyám az van, amit a szolgáltató biztosított... Ahhoz kellene majd a CA modul, azaz a kártyaolvasó, ami felől érdeklődök
2013. máj. 22. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen ca modul jó hozzá ami támogatja a kártyádat.
2013. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudom, hogy mi támogatja a kártyámat, és mi nem
2013. máj. 22. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt viszont mi nem tudjuk milyen kártyád van. Legegyszerűbb ha megkérdezed a szolgáltatódtól milyen modult vegyél.
2013. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy majd ők adnak 8900 körül, de gondoltam utána nézek a neten, hátha van valahol olcsóbb
2013. máj. 22. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Conax sokott lenni a leggyakrabban,de jobban jarsz ha a szolgaltatotol veszed .
2013. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! az lesz valószínű :)
2013. máj. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!