Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miket kell még beszereznem...

Miket kell még beszereznem egy autó hifihez?

Figyelt kérdés
A magas és közép már megoldott 4 hangszóróval, de ezek nem adnak elég mélyet, jelenleg 4 darab 260 w-os Pioneer hangszóró van a kocsiba,, ha egy komolyabb hangtechnikát szeretnék, akkor egy egy csatornás erősítő, és egy nagyobb teljesítményű mélynyomó a megoldás? Kezdő vagyok ebben a témában, a negatív hozzászólásokat mellőzzük..., esetleg pár "ajánlattal" várom a hozzászólásokat, köszönöm!

2013. máj. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemártana kicsit konkrétabban, h eddig mi is van meg. 4x 260W egy dolog, de mi hajtja meg? 2 utas ,v 3 utas hangszórók? Egyben, v különálló, magas mélyközép mély?
2013. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul írtam az adatokat..... a hangszóró pontosan ilyen: [link]


a fejegység jelenleg ilyen(ha cserére szorul az sem akadály): [link]


az elképzelésem az lenne mint ahogy írtam a kérdésben is, hogy egy mélyláda és egy egy utas erősítő, mivel a magasat és a közepet (számomra) kellően biztosítják a hangszórok, csak egy kis méllyel kéne megspékelni...

Remélem kellő információval szolgáltam a továbbiakhoz.

üdv!

2013. máj. 8. 00:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideálisabb lenne egy minimális 2.1 -es rendszer kiépítése, a fejegység megtartásával, de a hangszórók cseréjével a következő képpen: fejegység - egy sztereó erősítő az első szettnek, ami lehet kétutas mélyközép + csipogó, v 3utas külön mély, külön közép, és külön csipogó, és egy monoblock erősítő a mélynyomónak. A teljesítményét igényeidnek megfelelően kiválasztva, de minimum 2x160W + 600W mély. Az általad elkézelt rendszerhez egy kb.250-300W os mélynyomó lenne ideális, a nagyobb teljesítményű már nagyon elvinné a mélyek felé a hangzást. Ha anyagi lehetőségeid engedik inkább a 2.1 -es rendszerben gondolkodj. Használtan is jóminőségű hangszórókat tudsz venni ( amik ráadásul már be is vannak hajtva ), és egy 2x160-180W -os erősítő se drága, viszont annyival jobb lesz a hangzás, h simán megéri.
2013. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!