Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy lámpám amihez hozzá...

Van egy lámpám amihez hozzá szeretnék kötni olyan vezetéket ami jó a konnektorba, a lámpának van egy kék egy barna és egy sárga alapon lévő zöld csík vezetéke, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy 230-as dugvillát, a barna és a kék tetszőlegesen beköthető a villa részre, a zöld/sárga vezeték pedig a földelés amit általában egymás alá húzott vonalak jelölnek és lefelé haladva csökken a vonalak hossza...remélem sikerül, ha nem akkor google segít...
2013. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
földelést hova kössem ha a dugaszban csak kék és barna vezeték van?
2013. máj. 22. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Lámpáról egy képet tudsz küldeni?


Barna: Fázis

Kék: Nulla

Zöld-sárga: földelés


Ha vezeték sincs belekötve akkor vegyél ilyet:

[link]


van fehér is. Ha vezeték van, akkor elég egy földelt csatlakozó


[link]

2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
brennenstuhl 230v 150w fénysugárzó, 3centi vezeték lóg ki belőle azért kellene a dugaszos megoldás
2013. máj. 22. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen dugaszra akarod kötni? Abban nincs vezeték. Vegyél háromeres kábelt, mert csak úgy lehet bekötni. Ha csak kék és barna vezeték van, oda nem tudsz földelést kötni. Sokat segítene ha küldenél képet.
2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már megcsináltam találtam 3 vezetékeset, köszi a segítséget, kellett :D
2013. máj. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!