Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel fessem be...

Hogyan és mivel fessem be otthon a hajamat, hogyha sötét barnából (festett) szeretnék szőkét? Sárga hatás nélkül!

Figyelt kérdés

már volt festve a hajam. eredetileg szürkés sötétbarna,volt már szőke,de az inkább réz szőke volt,amolyan gaz színű.. most barnásfeketére január óta. de már meguntam.

szeretnék szép szőkét,de azt mondták hogy sötét barna hajból sosem lesz már rendes szőke.


milyen festéket ajánlotok? és hány percig kell rajta hagyni egy átlagos szőke festéket a barna hajon hogy ne legyen sárga? 50-60 percnél több ideig?



2013. máj. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy festéstől sehogy nem leszel szőke, max vörös.

Először is szőkítőpor +12% oxival le kell szívatni, kb 2szer, azután lehet a kívánt színre festeni. Hamvassal ha nem akarsz sárgát.

2013. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor marad a fodrász?
2013. máj. 17. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Miért váltogatjátok a színt???

Festék nem világosít festéket! Logika! Otthon meg felejtd el a leszívatást, mert tönkre vágod a hajad!

Tessék fodrászhoz menni! Ne ezen sprórolj!

2013. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszívatni is lehet otthon, én sokszor csináltam már, de persze inkább menj fodrászhoz, ha nem nagyon értesz hozzá.
2013. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!