Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Visszavihető ez a kínai csoda?

Visszavihető ez a kínai csoda?

Figyelt kérdés

A minap vásároltam egy Energon EPS-650W tápegységet számítógépembe, mivel a későbbiekben fejleszteni akarom és ez lett volna hozzá a kezdet (persze azóta rájöttem hogy sok és felesleges ez a teljesítmény).

Már kibontásnál is érdekes volt de nem foglalkoztam vele beszereltem szépen. Miután ez megtörtént használtam a gépet játék közben, amikor is egyszer csak lefagyott. Kinyomtam a tápot és akkor éreztem, hogy olyan szinten fel volt melegedve, hogy még a gépházat is felmelegítette.

Vártam kicsit majd újraindítottam és azóta nem történt meg újra, de erősen gondolkozom rajta, hogy visszaviszem, de nem tudom hogy visszavennék-e, mert persze "azt bárki mondhassa" alapon nem mindenki tenné meg, én meg ugye nem tudom bizonyítani...

Kb 9500Ft-ért vettem.

Segítségetekért, tapasztalataitokért hálás lennék!



2013. máj. 23. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, és cseréld le egy minőségi tápra (mondjuk FSP-re). Egyszer megszalad a táp, és viszi magával a géped. Nem éri meg spórolni rajta.
2013. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!