Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az öcsém nézett egy vidót...

Wnemmm kérdése:

Az öcsém nézett egy vidót hogy hogyan tudja a jelszómat módostani a gépemen a felhasználóit. Sikerült nek visont elfelejtette . Hoyan tudom megnézni a jelszót vagy vmi mert rajta van a házidolgozatom és baromi pipa vagyok rá!?

Figyelt kérdés
Szóval honann tudom a módostott jelszót megnézni vagy módostani enélkül hogy kérné?

2013. máj. 23. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1:Gondolom rendszergazda fiókkal senki nem tud bejelentkezni hogy módosítani lehessen?

-Hány rendszergazda fiók volt a gépen?

-hiren's boot cd-vel feltörhető lehet.

-van olyan pici pendriveról futtatható linux, amivel törölni lehet a rendszergazda jelszavát

most a neve nem jut agyamba

2013. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha xp van a gépen, akkor csökkentett módban csinálsz egy rendszergazda fiókot, és a másikról leszeded vele a jelszót. Úgy tudom ez működik. Win7-ben én nem vagyok túl jártas ilyen dolgokban, de a live cd-s linuxról már próbáltam feltörni a jelszót, és nem jártam sikerrel.
2013. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha nem jön össze a feltörés, akkor a pendriveról bootolható linuxxal le tudod menteni a fontosabb fájlokat(pl. házidoga) a pendrivera, és akkor megy a reinstall a pc-re.

ahhoz, hogy pendriveról bootolható linuxot csinálj, kelleni fog egy másik gép ideiglenesen, de ez nem jelenthet gondot. ezen az oldalon mindent leír a telepítés nélkül futtatható linuxról: [link]

az ubuntut innen töltheted le: [link] itt válaszd a desktop majd az ubuntu 13.04-et és a 32 bites verziót töltsd le. ha más nem, az öcséd biztos meg tudja csinálni :D

2013. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!