Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson X8-nál, ha...

Sony ericsson X8-nál, ha elküldök egy sms-t, mit jelent egy kis pipa?

Figyelt kérdés

Sony ericsson X8-nál (lehet, hogy minden Sony ericsson telefonnál így van, nem tudom, nekem X8 van),ugye, ha elküldök egy üzenetet, kis "buborék"szerűségben jelenik meg. Ha elküldök egy sms-t, akkor pár pillanatig kiírja, hogy "Küldés", aztán az időt (pl. 18:30) ezt mind bal felső sarokba, aztán, mikor kiírta az időt, utána pár másodperccel megjelenik egy kis pipa a jobb felső sarokban. Nekem be van állítva a kézbesítési visszajelzés ("értesítések" is be van jelölve, ez nem tudom, mi), viszont fogalmam sincs arról, hogy most az a pipa mit is jelentene. Én arra tippeltem, hogy azt jelentené, be van-e kapcsolva a címzettnek a telefonja. (tehát, ha pl. nincs pipa, ki van kapcsolva a mobilja)

Ha valaki tudná, nagyon szépen kérem, hogy írja meg, mert nagyon fontos lenne! Köszönöm szépen!


2012. márc. 5. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Húzd le az értesítési sávot és nézd meg, hogy mit is ír oda. De nagy valószínűséggel a sikeres küldést akarná jelenteni. Mint amikor Markteről telepítesz valamit, akkor is ott van egy kis pipa az értesítési sávon ami azt jelentené, hogy sikeres telepítés.
2012. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem nem ilyen a telóm de hasonló nem írja ki a pipát de sztem az hogy elküldte
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!