Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy állítsam be a gitárom...

Hogy állítsam be a gitárom nyakát?

Figyelt kérdés
Van egye elektromos gitárom, amit ferde nyakkal vettem. A városba nincs hangszerész, így egy zenés ismerőssel akartam beállíttatni a nyakat, de nem lehet, mert a csavarnak a feje, ahova az imbuszt kell dugni, el van kopva, és forog a szerszám... Mit tegyek vele? A húrok zörögnek, és a nyak elég csúnyán, szemet szúróan ferde. Lehet ezzel még csinálni valamit?

2013. máj. 24. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na, lemaradt a vége.

Erre a fajta problémára nem annyira a "ferde" szó a helyes, hanem a "homorúan ívelt". Mert a ferde inkább azt jelenti, hogy síkban van, egy egyenes mentén a nyak, de a testhez képest eltér a tengelytől.

Ez meg egyszerűen ívelt.

2013. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget. Elnézést kérek a hozzá nem értésemért, de hirtelen nem tudtam, hogy mit kezdjek ezzel a hangszerrel. Majd lesz vele valami.
2013. máj. 30. 15:24
 13/13 Shazeen válasza:
Ha csavarozott a nyak akkor a nyakcsere segíthet!
2013. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!