Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy villogót mennyi ideig...

Egy villogót mennyi ideig hagyhatok működni az autón, hogy ne szívja le teljesen az akksit, és el tudjak indulni utána?

Figyelt kérdés

vagy esetleg le se állítsam a motort és csak így menjen? csak így meg nem tudom bezárni, aztán még ellopják ...


[link]



2013. máj. 25. 10:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

na ok, hagyjuk.

egyrészt nagyon rosszaik az infóid (de szinte minden tekintetben), másrészt meg csakis a kötözködési lehetőséget nézed, egyetlen használható infót nem írsz viszont :( ez elég jó hozzászólás, köszi!

hatalmas tévedésekben vagy, higgy csak nekem nyugodtan! akár jogszabályok, akár a gyakorlat vonatkozásában!


viszont az én esetemben (elismerem, nem túl gyakori) valóban az én zsebemre megy minden, és dehogy vagyok sofőr! de szted csak a sofőrök vezethetnek? hááát ...


pl a nyárra a Balatonra telepített 2 "roko-motor" szted hogy működik? egy sofőr + egy mentőorvos + 2 ápoló a csomagtartóban? vagy hogy? a frászt ... hatalmas motoros múlttal és nem túl könnyű vizsgával rendelkező, alapból viszont mentőorvos van egy személyben a motoron, ellenben az a motor egy teljes rohammentő felszerelésével el van látva, azaz a szállításon kívül MINDENT el tud látni! szerinted ott ki gondoskodik a vezetésről na meg úgy ámblock mindenről?


na mindegy, hosszú ez, de ha meg ennyire nincs közöd a témához, akkor tényleg csak kötözködés miatt írtál? az tök jó, igazán köszönöm!

2013. máj. 26. 18:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy!
2013. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

oké, akkor reménytelen az esetem, de csak arra lennék kíváncsi továbbra is, hogy tehát ÁLLÓ MOTORRAL


1, egy 55 W-os fogyasztót meddig hagyhatok folyamatosan az akksin, amíg nem érzi meg, és mondjuk 10-15 perc újabb autózás után "helyreáll"?


2, egy 2,2 A-es fogyasztót meddig hagyhatok ugyanígy? (ez nem tudom, hány W)


3, és végül 180 W-ot meddig hagyhatok?


4, látjátok-e értelmét egy akksicserének? (pl duplájára?)


5, menet közben viszont termel annyit a generátor hogy nem gond a + 180 W fogyasztás ugye? tehát ezt nem kell figyelembe vennem mint merítő tényezőt? jól gondolom?


köszönöm AZ ÉRTELMES válaszokat, a többit kérlek, hagyjátok rám!

2013. máj. 27. 07:59
 14/14 A kérdező kommentje:

javíts ki, hogy miben tévedek, kérlek, vagy inkább ne szólj!


[link]


fent a fényhídban 4 x 55 W-os halogén ízzó + 4 db villanymotor, azaz kb 240 W fogyasztás

+ hátul fent 1 db halogén forgótükrös + 55 W

+ elöl a hűtőrácson 2 x 55 W halogén

+ tompított + helyzetjelző minimálisan 2x 55 W + 4 x 5 W

azaz = 540 W minimális fogyasztás + szakaszosan a sziréna + 180 W ... hát ennyi


2, és tehát igen, álló helyzetben is kötelező mindez!


[link]


(de itt mondjuk - 165 W, mert a fenti 5x55 W helyett csak 2 x 55 W van)


most akkor valaki elmagyarázhatná, hol is tévedek, mert szeretem amikor kioszt valaki, akinek gőze nincs a témáról ...

2013. máj. 27. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!