Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az E-book...

Mit gondoltok erről az E-book olvasóról, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 25. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért újonnan is megtudod venni garanciával.

[link]

2013. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már ebook olvasó akkor legyen eink kijelzős, ne pedig egy színes kijelzős médialejátszó. Akkor már inkább egy tab és akkor az tényleg arra van, hogy akár filmet is nézhetek rajta.
2013. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem ebook olvasó, hanem egy rosszabb tablet. Az ebbok olvasóknak eink kijelzője van, emiatt megy hetekig egy feltöltéssel, és emiatt kényelmes a szemnek olvasni, akár tűző napon is.


Én ezeket a vaterás beszerzéseket amúgy is hanyagolnám, ha tönkremegy, keresztet is vethetsz a garanciára.

2013. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őőő.. köszi az eddigi válaszokat. Nem vagyok valami nagyon jó az ilyen "melyik a legjobb e-book" dologban így tudnátok írni hogy honnan kereshetnék és akkor azt is hogy melyik elég jó és olcsó is? Köszi! :)
2013. máj. 25. 14:06
 5/6 sameths válasza:
Arra figyelj, hogy a kijelzője ne TFT legyen, hanem E-ink.
2013. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sameths válasza:

Hát, ha már veszel, célszerű jobb márkát választani:


Kindle, Nook, Wayteq, ilyesmit.

Én is használtan vettem az enyémet, semmi baja nincs, ki lehet fogni.

2013. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!