Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni "lapos"...

Hol tudok rendelni "lapos" billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,mint amilyen a laptopon van. Lapos kell, mert a "nagygombos"on nem csúszik az ujjam és nehezen tudok írni rajta.

Keresgéltem, de csak így 8000ft felett találtam.

(plusz kérés, de nem fontos: ha van fehérben akkor nagyon örülnék)

Hol tudok rendelni?

Köszi!:)


2013. máj. 26. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Jaj találtam!:)

Akit esetleg érdekel:

[link]

2013. máj. 26. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy Dorogi üzlet Esztergom mellett van ez a város, én már sok mindent vettem tőlük, igaz én személyesen mentem be, de nagyon jó dolgaik vannak, és a link amit betettem szerintem te erre gondolsz.

De nézd végig az oldalt mert lehet van jobb meg olcsóbb én nem néztem végig az egészet.

A szállítás az nem tudom hogyan működik, de felül van egy telefonszám szerintem hívd fel őket és érdeklődd meg hogyan működik ez.

Ha Esztergom környékén laksz olyan 30 km-es körzetbe és eltudsz jutni Dorogra akkor érdemes személyesen bemenni érte, de előbb telefonálj be hogy megszeretnéd rendelni mert úgy olcsóbb is hogyha a buszra költesz akkor is jobban kijönnél belőle, ha a közelbe laksz. De mindenképp rendeld meg mert az üzletükbe nem biztos hogy van ők is megrendelésre szerzik be a cuccokat ami 1-2 nap.

2013. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. máj. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!