Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek az USB-s légtisztí...

FrusK kérdése:

Szerintetek az USB-s légtisztítónak van értelme?

Figyelt kérdés

Ajándékoznék, de nem tudom, hogy mire képes ez a kis szerkezet.

[link]



2013. máj. 27. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezoterikus kamu. Ne égesd magad vele.
2013. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy a lányok nehezen találnak ajándékot egy férfinak, ezért inkább vásárlási utalvány formájában add át az ajándékra szánt összeget.

Biztos jobban fog nekii örülni mint ennek a látszólag hasznos jószágnak.

2013. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez arra jó hogy foglalja a helyet. Meg ezek az USB-s kütyük szoktak hiábsak lenni és lefőzhetik az USB portot. Én egyszer egy USB-s ventilátort kaptam egy ismerőstől, bontatlan csomagolásba, és kinyírta az összes USB csatlakozómat ami az alaplapon volt. Csak egy 2 portos csatlakozóm van amit utólag szereltem bele, és onnan jön fel egy 6 portos elosztóba, és azt használom.

Az egyik haverom USB-s olvasó lámpát vett a laptopjához mert kollégista és sokat tanul a laptopján amikor a szobatársai már rég alszanak így egy USB-s lámpával oldotta meg hogy lássa a klaviatúrát, de ne zavarjon senkit. 2 hétig jó is volt utána lefőzte a fél laptopot. És hiába reklamált, ott azt mondták hogy biztos rosszul használta és ennyi. És egy vagyont fizetett a javitásért, és a szerelő mondta hogy az ilyen USB-s dolgokat ne a gépre dugjuk rá hanem egy USB-s trafóra, vagy valami más USB-s áramforrásra mert ezeket olyan rosszul csinálják meg hogy simán tönkretehetik a portot.

2013. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 27. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként valóban működik a dolog a mag módján, dohányos szoba levegőjének jót tesz egy ionizátor. De ekkora méretben nemigen tud kezdeni semmit még egy lehelettel sem, nemhogy egy szoba levegőjével. Van benne egy átalakító, ami nagyfeszültséget hoz létre, pár pici tüske, és ennyi. Már ann az ezermesterben (vagy a rádiótechnikában) is írtak róla, egyszerű szerkezet.


Szóval ha ionizátort szeretnél venni, akkor nyugodtan vehetsz, de ne ilyen kis hülyeségeket, mert ez kb semmit nem ér, csak veszélyezteti az USB portot.

2013. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!