Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott az alaplapba integrá...

Lelouche viBritannia kérdése:

Elromlott az alaplapba integrált hangkártyám. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egy MSI G43M2-es alaplapom van, de csak az egyik hangszóróm ad ki rendes hangot, a másik recsegve egy keveset. (próbáltam más hangszórókkal, ugyan úgy maradt a probléma) Úgy döntöttem, hogy vennék egy USB-s hangkártyát, mivel az alaplapra már nem fér semmi a videókártyámtól, ami konkrétan mindenre rálóg.. Nem tudom milyet érdemes, egy mélynyomóval és két hangfallal használnám.

Nézegettem hangkártyákat.. 20-30 tól ajánlottak.. mi van?? Nekem tökéletesen megfelelt az a minőség is amit ez az alaplap tudott.. ennyi erővel vehetnék egy új alaplapot, amire szintén nem akarok annyit költeni. A kérdés tehát a következő. Mi az az árkategória és esetleg konkrétan melyik az az USB-s hangkártya ami nekem megfelelne a megszokott(!) zenehallgatási célra.



2013. máj. 28. 17:01
 1/6 tetro ***** válasza:

"mivel az alaplapra már nem fér semmi a videókártyámtól, ami konkrétan mindenre rálóg.."

ekkor ez most integrált vagy sem?

2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben azt olvastam, hogy "olcsóbb" kategóriában egy Xonar DG-t már érdemes megvenni. Az fő gond, hogy ez meg alaplapba való és oda ugye nincs helyem.. Valami olyan USB-s ami kb a Xonar DG szintjén van?
2013. máj. 28. 17:21
 3/6 tetro ***** válasza:
mik vannak az alaplapban hogy nincs helyed?
2013. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha később sem akarsz térhangzást akkor a legolcsóbb USB hangkártya is jó lesz neked (~1000 Ft).

[link]

2013. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyedül egy Ati radeon HD 4870 X2 vidikártya, tuninghűtéssel. Ez rálóg a maradék felületre, ellehetetlenítve, hogy a legalsóba is bedugjak bármit.
2013. máj. 28. 17:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem a legolcsóbb König-et veszem meg, aztán úgy is kiderül, hogy milyen.. inkább az elején egy ezres, mint sem "fölöslegesen" többet kiadni rá.
2013. máj. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!