Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani külföldi...

Tudtok ajánlani külföldi oldalt ahonnan szállítanak ki Magyarországra nikotin tartalmú eliquidet elektromos cigarettához?

Figyelt kérdés
Egy megbízható külföldi oldalra lenne szükségem ahonnan tudok rendelni nikotin tartalmú eliquidet július elseje után.

2013. máj. 31. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Romániai oldalakat keress, ott általában van magyar menü is.

Én is keresgetem, de nekem a fizetés tűnik zavarosnak, sose rendeltem még csak forintban.

A lengyeleknél lenne a legolcsóbb, de ott meg csak zloty-ban lehet fizetni.

2013. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én ezt a szlovák oldalt találtam [link]

Át lehet állítani angolra a menüt, lehet fizetni kártyával, paypallel, vagy átutalással és 6 euro a szállítás egész euban. Már csak az a kérdés mennyire megbízható.

2013. jún. 2. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a magyar ecigionline.com kiköpött mása, az oldal felépítése, a termékek mind, mind ugyanazok.


Én mindenesetre betárazok annyit, amennyi egy-két hónapra elég, addig letisztul a helyzet, kiderül, hogy melyek a járható utak, melyik külföldi webáruház megbízható.

2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is erre fogok berendezkedni az a meglátásom. Fizetés után jön a nagy bevásárlás :(

Egy hónapja álltam le analóggal, vissza nem rétek az hétszentség.

2013. jún. 7. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:

Kiemelve ecigionline.com-ról.


"Üdv!

Július elsejétől változik a törvényi szabályozás. A hazai hatóságok megítélése szerint a nikotintartalmú liquidekre a gyógyszerrendészeti szabályok vonatkoznak, melyek megsértése a július 1-én hatályba lépő Btk-módosítás szerint több éves börtönbüntetéssel sújtható.

Több internetes forgalmazó beszünteti a nikotintartalmú liquidek, alapanyagok forgalmazását.

Nálatok is várható ilyen, vagy nem változtattok, és továbbra is kapható lesz minden, mint eddig? "


Az oldal válasza:

Mi nem vagyunk hazai forgalmazók. Nem vagyunk jelen fizikailag Magyarországon.


Üdv.


Minden esetre spájzolok :)

2013. jún. 7. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha spájzolsz, tartsd hűtőben a folyadékokat, a VG (glicerin) alapú cuccokat különösen, azok így nyáron a melegben könnyen megromolhatnak. De a többit sem árt hűvös helyen tárolni.
2013. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm a tanácsot!
2013. jún. 10. 12:13
 8/11 anonim válasza:
E-mailben tudok küldeni prá oldalt!
2013. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is kérnék emailben pár cimet a rendeléshez.

Köszi

2013. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
smokx.net, flavourart-ot rendelek tőlük
2014. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!