Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigit szeretnék...

Elektromos cigit szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés
Két éve cigizek és úgy döntöttem hogy inkább váltok az elektromos cigire. Csak nem igazán tudom hogy melyik a jó/rossz minőségű, árban mennyi lenne, és az utántöltő patronokkal mi a helyzet. Valaki segítene?

2013. máj. 8. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Az attól függ mire kell, mennyire voltál erős dohányos.


De a cigiméretűekről lebeszélnélek, azokban csak csalódni fogsz. Méreténél fogva nincs elég nagy az aksija, hogy az ízeket jól kiadja.


Alapból egy eGo akkumulátor, egy Helix V3-as patron és egy USB töltő már használatra kész, ebbe csak folyadékot kell tölteni.

Az aksi ára mérettől függően (a nagyobbak tovább bírják egy töltéssel) 3-5 ezer Ft között mozognak, plusz tudással nyilván vannak drágábbak is. A V3-as patron (ha nem Helix a neve az se baj, csak V3 legyen) 1700-1900 Ft, a töltő kb. egy ezres.

Folyadékból van nikotinos különböző erősséggel, illetve van nikotinmentes (azt még nem próbáltam). Ízben több száz közül választhatsz.

10 ml folyadék kb. 1000-1300 Ft, ez nekem 3 napra elég, másnak akár egy hétre is.

A V3-hoz érdemes rögtön tartalék fűtőszálat is venni (kb. 6-800 Ft), mert 2-3 hét alatt tönkremegy, akkor is ha rendszeresen tisztítod. Fél perc alatt cserélhehtő.


Sajnos a nikotinos folyadékok terén elég sz@r a helyzet, nem tudni mi lesz júliustól, be akarják tiltani.


Persze nem árt csereakkumulátort venni, vagy olyan aksit, amivel töltés közben is lehet cigizni.

2013. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!