Zoli9411 kérdése:

Tablet billentyűzet?

Figyelt kérdés

Van egy 7 colos tabletem, vettem hozzá 80 gombos külső billentyűzetet...

De nem tudok kukacot, pontos vesszőt írni vele, nincs altgr gomb. Hogy tudok vele ilyen karaktereket használni? A gombokra rá vannak festve, de altgr helyett nem tudom mit kéne használni hozzájuk.

Kézikönyv, leírás nincs hozzá sajna :-\


2013. jún. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy billentyűzetes tokom van a tabhoz. Eleinte azzal is szenvedtem, aztán letöltöttem az Any soft keyboardot és hozzá a magyar nyelvi kiegészítést, beállítottam alapértelmezettnek. Ez jobban kezeli a toknak a billentyűzetét, normálisan tudom használni és maga a képernyő billentyűzet is jobb mint a gyári androidos megoldás.
2013. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De itt nem a kezeléssel van a problem, jól működik..

Csak nem találom, mit kéne nyomni altgr helyett.

Am, nekem is olyan tokos megoldás van.

2013. jún. 6. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszaállítottam az alap billentyűzetet és kipróbáltam, itt is a shift a megoldás azokra a karakterekre. Pl. a @ shift és a 2
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt a shifit és a 2 "

nem értem én ezt...:S

2013. jún. 7. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Lenyomod a shiftet és a 2-es gombot is egyszerre és így fogja írni a @ jelet. És ez így megy a többivel is. Shift és az a karakter amit használni szeretnél.
2013. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De itt a v betünél van a kukac alul..

A shiftel pedig e felül jelölt karaktereket lehet kiírni..

2013. jún. 7. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a 2-nél van jelölve a @, azért is írtam, hogy így működik. De akkor úgy látszik ebből is többféle van.
2013. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!