Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most vettem először androidos...

Most vettem először androidos telefont és leszedtem hozzá az opera mini böngészőt, de nem tudok vele videókat lejátszani, csak úgy, ha letöltöm. Ogyan kell ezt beállítani?

Figyelt kérdés
Az alap böngésző felajánlja, hogy megnyissa-e, vagy letöltse-e a telefonra. Hogyan tudnám ezt beállítano operára is?
2013. jún. 7. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az androidos Opera sajnos nem annyira pöpec, mint a PC-s változat. Javaslom próbáld ki a Maxthon böngészőt, nekem az bevált Androidra.
2013. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik dolog, hogy az Opera Mini nem a multimédia lejátszásra van kihegyezve. Ha mindenképpen Opera, akkor ne a minit, hanem rendes Androidos verziót tedd fel. (Bár nekem az is nyűglődik, inkább a Maxthont használom.)
2013. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 7. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Opea mobil classic kell neked.. de a videó nézés nagyon eszi a netet, mindenképp ajánlott valami net csomag hozzá, ugy azt tudod?
2013. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!