Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opera böngésző miért csinálja...

Opera böngésző miért csinálja egyfolytában, hogy frissítteti az adobe flash playert? És amíg nem frissítem olyan, mintha egyáltalán nem is lenne telepítve.

Figyelt kérdés

Most már napi szinten frissítteti, és olyan, mintha nem is lenne telepítve, ergo le sem játsza pl. a youtube videókat meg semmit, amíg nem frissítem, ami elpég macerás, mert mindig egy csomó minden meg van nyitva, és fél óra, mire frissítés után újraindul a böngésző. Tudom, hogy használhatnék más böngészőt, az lenne a legegyszerűbb, de az opera a kedvencem, és ide van elmentve a több száz könyvjelzőmtől kezdve minden.

Nincs valami megoldás erre?



2013. márc. 23. 22:50
 1/1 anonim válasza:
nem tudom hogy van e rá megoldás legfeljebb ha a letiltod a frissítések keresését.. a könyvjelzőket pedig szerintem ehet importálni :)
2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!