Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Freemail bejelentkezési...

Freemail bejelentkezési hiba!? Hibakód: #02431

Figyelt kérdés

Napok óta nem tudok belépni. Mit jelenthet ez a hibakód?

Valakinek hasonló?


2013. jún. 8. 20:21
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nekem ugyanezt írja ki, 2 napja, "postafiók elérési hiba". Neked azóta működik?


A freemail súgójában ezt találtam: "Nem láthatóak a mappáim. A mappák lekérdezése sikertelen. Mit tehetek?


Ha a mappáid eltűntek, kérjük jelezd felénk a problémát a pontos hibaüzenettel és a problémás postafiók azonosítójával egyetemben. Az esetek nagy részében a rendszer automatikusan javítja az ilyen hibás postafiókokat, azonban előfordulhat, hogy a gyors hibajavítás érdekében emberi beavatkozás szükséges. Kérjük, hogy jelezd a hibát a lejjebb található „írj nekünk!” részen." Én írtam nekik egy üzenetet a Súgón keresztül, de válasz még nem jött.

2013. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugy látszik hogy ezzel többen is így vannak. Tehát akkor ez a szarság egységesen müködik. Lehet hogy a szolgáltatóval van esetleg probléma. Nekem azt írja hogy probáljam meg kb fél óra múlva..Napok óta úgyan ezt mondja..ha valaki tudja ennek a furcsa mód érthetetlen hibának az okát, probáljon valami értelmes megoldással szolgálni.
2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, nekem már működik szerencsére :)

Szerintem a szolgáltatóval volt valami baj!

Több nap is eltelt mire be tudtam jelentkezni.

2013. júl. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!