Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends játékba nem...

League Of Legends játékba nem tudok bejelentkezni! 5hónapja játszok. Bejeletnkezési hiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5napja elvittem a laptopomat és egy net kábelt bekötöttem, mert wifivel szoktam használni, és most nem enged be! letöröltem újra tettem továbbra sem enged be! 3linket is kiir a problémára, tűzfal stb... azt is kikapcsoltam semmi!(EU West) másoknak müködik! pls valaki help! köszönöm

2013. ápr. 22. 17:00
 1/3 anonim válasza:
ez engem is érdekelne sürgősen :S
2013. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez a problémám. Szintén a mai nap vezetékkel rákötöttem a netet majd vissza raktam routerra, és ugyan azt a tűzfalast problémát írja ki. Nagyon kéne a megoldás.
2013. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megvan! Újra kell telepíteni az adobe flash playert legalábbis nekem ez rendbehozta.
2013. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!