Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egér kattintás probléma?

Egér kattintás probléma?

Figyelt kérdés
A4TECH x7es egerem van, ha a balgombbal kattintok van hogy nem veszi a kattintást meg van mikor kettőnek veszi. Ezzel lehet mit kezdeni vagy újat kell venni?
2013. jún. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
kidobni... elromlott a kapcsoloja
2013. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen kidobni, gond nélkül ki lehet cserélni mikrokapcsolót, kb egy 5 perces munka, ha valaki ért hozzá. Én pl munkahelyemről elhozom a rossz egereket, így nem kell kapcsolót sem venni.


[link]


De 200Ft-ért lehet kapni kapcsolót is újonnan, vagy veszel vaterán egy olcsó egeret.

2013. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A4TECH x7 olcsó egér. egy logitechnek én is nekiugranák
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egy drága egér, de 4000ft újonnan, és 300ft-ból javítható, én nem dobnám ki. Mondjuk az már más, ha el kell vinni műszerészhez. De ha otthon ki tud cserélni egy kapcsolót, akkor szerintem megéri. Nekem pl van itthon vagy száz egérbe való mikrokapcsolóm, én még az 1000ft-os laptop egérben is kicserélem ha kell.
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!