Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adblock plus porbléma. Hogy...

Adblock plus porbléma. Hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy mialatt fut a háttérben az Adblock plus, nem enged megnyitni néhány linket. Például port.hu-n nézegetem a tv-műsort, és rá kattintanék egy filmre, nem jön be, csak ha jobb egérgombbal kattintok rá és a "megnyitás új ablakon" használatával nyithatom meg. (de szint minden linknél csak ez a megoldás működik...) Ha kikapcsolom az Adblockot, akkor működik rendesen is. Mit kell átállítanom?

2013. márc. 25. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a felugró ablakok tiltásával vagy a javascript alkalmazások tiltásával lehet gond, bár nem biztos. Mindenesetre adhatsz kivételeket az adblock-nak, de ha ez a probléma minden oldalon fennáll, akkor nyilván ez nem megoldás.
2013. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A böngészőben nálam is le vannak tiltva a Felugró ablakok. Ennek ellenére megnyitja. Az Adblock Plus ezt nem befolyásolja. Letöltötted hozzá a hufiltert, román, német, ukrán külső szűrőket? Javascript a legújabb 7.17? Ha nem, cseréld le.
2013. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Igen a legújabb javascript van fennt, de csak a hufilter van letöltve Adblockhoz, mint külső filter. A poén az, hogy nekem nincs kipipálva a felugró ablakok tiltása, és az adblock kikapcsolása esetén megnyitja a felugró ablakokat. (csak akkor meg ugye azok a fránya reklámok is megjelennek)
2013. márc. 26. 09:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Bár kétféle java kiegészítő van fenn ha ez számít:

Java Deployment Toolkit 7.0.170.2 10.17.2.2

Java(TM) Platform SE 7 U17 10.17.2.2

2013. márc. 26. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A böngésződ Google Chrome vagy Mozilla Firefox?

Nálam a Chrome-ban a veszélyesnek minősített Javascript beépülő le van tiltva, de a gépen van Java és az a legújabb. (Viszont nem frissit automatikusan, azt is letiltottam).

Három vonal alatt, Beállítások, Speciális beállítások, Tartalombeállítások, Plug-inek, itt Egyes egyes plug-inek kikapcsolása.

2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Firefox 19.0.2-t használok, bár lehet hogy tök más oknál fogva, de az is érdekes, hogy firefoxot nem tudom automatikusan frissíteni (frissítés esetén mindig kiírja, hogy a frissítések nem alkalmazhatók (vagy vmi ilyesmi :)) tehát csak úgy tudom frissíteni, ha letöltöm a telepítőjét. Lehet hogy ez a két probléma összefügg egymással?
2013. márc. 26. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam két fiók közt van megosztva a Firefox, ugyanez a helyzet, csak rendszergazdaként és kézzel tudom frissiteni, automatikusan nem. Engedélyeztem a tűzfalon a frissitőjét, a védelem azonban valamiért nem engedi. (Eset Smart Security6). Inkább a Chrome-t használom.
2013. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!