Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 8-asok, mit tehetnék?...

Windows 8-asok, mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Az tálcán lévő ikonokkal vagyok gondban.kint volt a bletooth ikonja,de valahogy véletlen eltüntettem.és nem tudom,hogy tudom visszarakni.a testreszabásban próbáltam visszaállítani,de azt írja ki,hogy jelenleg nem aktív.így nem tudok semmit sem fogadni sem megosztani.kérlek titeket,ha valaki tud segíteni,segítsen nekem.előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeket.!!
2013. jún. 27. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kikapcsoltad a Bluetooth-t (vagy en bloc az összes vezetéknélküli egységét a gépednek). Windows + X együttes lenyomásával bejön a mobility center nézd meg, ott be lehet-e kapcsolni (nekem régebben lehetett, de lehet ez gyártói bővítés volt).
2013. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,bejött a win+x,de itt mit csináljak?:)
2013. jún. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!