Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Recseg a hang a notebookomon...

Recseg a hang a notebookomon win 7 telepítése után! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi ASUS x50c notim. Felraktam rá a win 7-et és azóta recseg a hang. Amíg xp volt jó volt a hang. Olvastam hogy ilyen meg olyan drivert tegyek fel meg töröljek le, de nem igazán használt (vagy én csináltam rosszul, nem tudom). Az összes driver amit találtam hozzá mind csak vistára jó. Azt sem tudom pontosan milyen kell a hangkártyához.

Tudnátok segíteni? Volt már másnak is ilyen problémája itt?



2013. jan. 16. 14:55
 1/3 soccerway ***** válasza:
Ha nincs hozzá hangdriver akkor csinálhat ilyet. Végső esetben rakj rá vistát azzal biztos jó lesz.
2013. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott, Realtek HD Audio 2.03 driver-el jó lett, igaz hogy vistás de simán felment, nem volt vele probléma.

Aztán vissza is tettem az xp-t mert nem nagyon bírta a gép a win7-et :D

2013. jan. 17. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem mert a win 7 egy szar operációs rendszer az xp is szar a legjobb a vista de te tudod mit szeretnél
2013. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!