Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Konnektoron keresztül mivel,...

Konnektoron keresztül mivel, hogyan mérhetem a gép, tévé, és hasonló eszközök felvett teljesítményét, fogyasztását?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet kapni már barátságos áron(1-2-3 ezerért) is (lidl) ilyen konektorba dugható aljzatokat, és abba simán beledugod és mére a feszültséget, a pillanatnyi fogyasztást wattban és amperben, mére az összes fogyasztást kilowattban, ha beállítod az árat, ki is számolja hogy hány mennyit fogysztott el forintban stb...stb... okos szerkezet, nekem is ilyenem van lidl-s jól működik!
2009. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát itt nincs lidl...:s

am, mennyire mér ez pontosan?

2009. okt. 14. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hozzá adja-e a saját áramfelvételét, mert nyilván ebben a műveletben ő is vételez valamennyit... (mivel rajta keresztül folyik az áram)
2009. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én itt vettem :


[link]


Vaterán is kapható és más boltokban is...

2009. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocs az OFF- ért, de a lidl-be mennyibe kerül egy ilyen szerkezet?
2009. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kérdés, hogy hozzá adja-e a saját áramfelvételét, mert nyilván ebben a műveletben ő is vételez valamennyit... (mivel rajta keresztül folyik az áram)".


:) Egy ilyen készülék saját fogyasztása maximum néhány milliamper. Ez mondjuk egy 250 W körüli készüléknél 1/1000 pluszfogyasztás. Gyanítom ezeknek a készülékeknek a mérési pontatlansága jóval nagyobb ennél az értéknél, így teljesen felesleges azon agyalni hogy hozzáveszi-e avagy nem.

2009. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pár 1-2 ezer forint a lidl-ben gombelemmel együtt, max. 1 wattot fogyaszhat maga a készülék de azt is csak akkor ha teljesen lemerült az elem, mert különben arról veszi fel
2009. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!