Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy irjam le mi a bajom. A...

Hogy irjam le mi a bajom. A lényeg hogy nem normális a netem, mi csináljak vele?

Figyelt kérdés

a problémám az volna, hogy a gépemen lévő netet nem tudom rendesen használni, pl ha letöltök a netről akkor megy rendesen minden(torrent, webes letöltés stb), viszont ha valami program próbál leszedni frissitést ,vagy a driver genius-al töltenék le, akkor nem mennek a letöltések,youtube letöltö se megy, hibát ir.Másik pcn megy... sőt virtuális windows alatt is megy minden.

Nem vagyok pancser a gépek terén, uj lan driver megvol, régi, és a gyári cdn lévő is, wifi kártyát próbálva szintén ez a helyzet..router gyárira visszaállitva hát ha az a baj,proxy nincs beállítva, és az ip is a kiosztott van, nem saját irott.herótom van a szutyok windowstól már mindig van valami különleges baja..mindig valami uj

ötletet várok!Köszi



2013. júl. 1. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
másik fiokon megy minden rendesen,csak azt nem tudom hogy hogy állítódótt el az a valami, mert én mostanában semmi ilyet nem tettem.
2013. júl. 1. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egy pillantást vetni a tűzfalra is, nem-e az blokkolja a programok hozzáférését.
2013. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs tüzfalam, ki van kapcsolva.Ez a problémám kb 2-3 hete van de a másik fiokommal megy minden rendesen, kipróbáltam.Gőzöm nincs mi lehet.
2013. júl. 3. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy rendszer visszaállítást, hátha van még egy visszaállítási pont akkorról, amikor még nem volt probléma.
2013. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szombati dátum az utolsó a listán, de biztos vagyok benne hogy legalább 1 hete nem jó ez a letöltéses dolog..

na mindegy, majd ha felidegel akkor nyomok egy uj wint.. és kalakp.Windóz...

2013. júl. 3. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha valamelyik port le lenne tiltva. De ha nem megy semmilyen tűzfal, akkor elvileg ez sem lehet. Érdemes szétnézni a vírusirtó beállításaiban, nincs-e ott tiltva valami.
2013. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

se tüzfal se semmim nincs, csak a routerekben, de akkor másik felhasználóval nem menne a letöltés...

Routerek upnpre vannak állitva szoval ha kell neki valami akkor kinyitja.Ma már müködött a youtube letöltöm, nem tom mi lett vele, de a driver genius továbbra sem kapcsolodik a szerveréhez.. gondoltam régebbi verzio majd jo lesz,meg hogy a törés rossz hozzá,de nem.

2013. júl. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!