Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki milyen dig. órát ajánlana...

Ki milyen dig. órát ajánlana nekem az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

az a legfontosabb,hogy olyan legyen,amin megmarad az óra áramszünet után!

Anyuék olyanok hogy ha jön a vihar,mindent kihúznak a konnektorból.ha nem vagyok itthon,akkor főleg.ezért nyáron szinte 2naponta állíthatom be újra az órát.

van olyan ami memorizálja,és ha vissza van dugva,ugyanúgy mutatja tovább?

ez lenne a legfontosabb elvárásom!nem kell nekem olyan ami mutatja a hőmérsékletet vagy a páratartalmat...


2013. júl. 5. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 10 éves sima egyszerű órám van, már az is tudja. (Sőt, nem csak hogy az időt nem felejti el, de még ébreszt is. Viszont tök sötét, hogy a led kijelző ne zabálja le az elemet.) Kell bele egy 9v-s elem, és kész.


De ezt a legtöbb óra tudja. Lehet, hogy a tiéd is, csak nincs benne elem.


[link]


[link]


[link]


[link]


pl itt vannak ezek is

2013. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az enyém is már régi,de sajnos azon mindig elmegy...

én inkább hálózatira gondoltam,mert olyan kell amin este is látom az időt.attól félek,az elemes hamar lemerülne hogyha folyton világítana.de örülök neki hogy a mostaniak már elmentik az időt!

köszönöm mégegyszer!!

2013. júl. 6. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, mind hálózati! Az elem azért kell bele, hogyha elmegy az áram, ne felejtse el az időt. Tehát az elemet csak akkor használja, ha nincs hálózati áram. Ilyenkor nem mutatja az időt, cserébe nem felejti el.
2013. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,utána már én is észrevettem :)

csak hamar gyorsan átfutottam,és többnél láttam kiírva az elemet.

válaszoltam neked,aztán utána néztem csak meg jobban a termékeket :D

de már minden világos,köszönöm hogy segítettél!!!

2013. júl. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!