Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot kéne választani az...

Laptopot kéne választani az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés
Szòval 2 dolog jöhetne szòba.Egy core 2 duo-s macbook pro vagy egy akármilyen másik laptop i5el.Melyik a gyorsabb?(mert azt hallottam a mac is hasít core2vel,mert os x en fut,viszont ha más laptopot vennék az windowsos lenne) szóval a 2 között mennyi különbség van?

2013. márc. 3. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vegyed az i5-öst! Én nekem egy asus laptopom van i5-el és meg vagyok vele elégedve nagyon jól és gyorsan konvertál, dolgozik stb. Elhatároztam hogy a következő laptopom egy macbook lesz mindenképp,(de egyenlőre jó a mostani). Én azt ajánlom hogy ha most kell laptop és még nincs 660.000-huf -od, akkor sima i5-ös vagy i7-es pc laptopot vegyél! nem ajánlom a core2-t mert már lássuk be régiek nagyon lassan az i-széria is felejtős. A sima core2 jó proci de nem úgy hasít mint egy i, ezért inkább azt vedd! Az osx miatt megérné most core2-et venni mert 150 körül már jók vannak, de ha most megveszed, pár hónap múlva megbánod, mert még újabb gépek jönnek ki és még kevesebbet fog érni mint árban mint minőségben! Inkább ha teheted vegyél újabb gépet, vagy egy erős pc-t!
2013. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,időközben találtam olcsón egy i5ös macet,azon gondolkodom.
2013. márc. 5. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó! Csak jól nézd meg!
2013. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok.Mit nézzek meg feltétlenül rajta?
2013. márc. 6. 06:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az árát! Ha sokat nézelődsz( és ez mindenre igaz) tudni fogod hogy minek mennyi a reális ára! Mac-nél főleg! Aki mac-et ad el az nem adja olcsón, tudja hogy sokat ér és nem fogja olcsón adni főleg ha vigyázott rá! A pc és más rengeteg műszaki eszköz már a boltból mikor kiviszed kevesebbet ér és utána folyamatosan nagyon keveset! A mac más tészta értékálló! Szóval nézd meg hogy mennyiért adják általában i5-ös mac-et! ha az alatt van jóval, akkor ott már gondolhatsz arra hogy aksi probléma, repedt karcos alumínium, kijelző hiba (vagy akármilyen rejtett hiba kijöhet) Ha megnézed ezeket nézd meg, kapcsold be töbszőr és ki nézd a gyorsaságát! egyenlőre ennyi jutott eszembe! Még sajnos nem mac-em de mint írtam a kövi az lesz! az is laptop, úgyhogy hasonló képen nézd át! Csak nem keveset költesz rá úgyhogy jól nézd át (vagy nézesd) De i5 alatt már ne vegyél!
2013. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 7. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!