Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a gépemmel?...

Mit tehetnék a gépemmel? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A gépemen windows xp van. Tegnap este még tökéketesen működött, de ma reggel, amikor be akartam kapcsolni, csak addig jutott el, amíg tölt az xp, majd kék villanás fehér szöveggek, amit nem lehetett elolvasni, mert csak villant, majd újraindult. Amióta be akarom kapcsolni, ezt csinálja. Utánanéztem, én kernel panicra gyanakszom. Tévedek?Szerintetek mi lehet a baj? ÙJra telepítésen kívül van más megoldás? (Csökkentett módban indítás lehetetlen, nem reagál a billenytűre:()

2013. júl. 16. 18:42
 1/4 anonim válasza:
telepíts ujra
2013. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de azért köszönöm:)
2013. aug. 8. 16:50
 3/4 anonim válasza:
és mi volt a baja?
2013. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az volt a baja, hogy winFOS volt rajta.

Ha már egyszer olyat írsz a címkék közé, hogy kernelpánik, használhatnál tisztességes operációs rendszert, operációs vírus helyett. Ahol valóban kernelpánik van, nem pedig köcsög halálrarémisztő kékHALÁL.

2017. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!